Öğretim Takvimi
Eğitimde Uzman İsimler Educashow’da!
#

Vitamin Öğretmen 21.05.2014

29 Mayıs - 01 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız'ın da açılış konuşmasını yapacağı Educashow'da dört gün boyunca yapılacak workshop ve seminerlerde Türkiye'nin uzman isimleri ile New York Üniversitesi ve Sounth Dacota Üniversitesi’nden katılımcılar yer alacak.

Kayhan Karlı, Adnan Aksu, Alexandre Abellan, Batuhan Aydagül, Doç. Dr. Engin Karadağ, Prof.  Dr. Erhan Erkut, Gökhan Yücel, Prof. Dr. Hande Briddick, Işıl Boy, Dr. Özgür Bolat, Dr. Özlem Mecit, Dr. Selçuk Can Güven, Doç. Dr. Selçuk Özdemir, Doç. Dr. Selçuk Şirin, Yrd. Doç. Dr. Sertel Altun, Dr. Sinem Aslan, Steve Barkley ve Prof. Dr. Ziya Selçuk'un da aralarında bulunduğu pek çok isim, öğretmenlere en yeni eğitim-öğretim metotlarını anlatacak. 

"Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcılık", "İnovasyon ve Eğitime Etkileri", "Öğrenmenin Fizyolojik Temelleri", "Teknolojinin Değişen Renkleriyle Mobil Öğrenme", "21. Yüzyılda Okul ve Öğrenme", "Erken Çocukluk Döneminde Eğlenceli Matematik", "Model Öğretmen", "Pozitif Okul İklimi" başlıkları ise  ele alınacak konulardan bazılarını oluşturuyor.  Katılamayan öğretmenlerimiz, sunumları, Vitamin Öğretmen Portalı’ndan canlı yayında izleyebilirler.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fuar ile ilgili görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Bu tartışma konusu için yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu yazan siz olabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş