Öğretim Takvimi
Eğitimde İnovasyon Zirvesi

Eğitimde İnovasyon Zirvesi

03.12.2019-

 

Kuruluşunun 37. yılını kutlayan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı’nın (İELEV) bir organizasyonu olan “Eğitimde İnovasyon Zirvesi”, 7 Aralık 2019 Cumartesi günü, İELEV Özel 125. Yıl Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

 

Eğitim alanında çalışan ve paylaşacak çok şeyi olan profesyoneller, akademisyenler ve eğitim fakültesindeki öğretmen adaylarının bir araya gelerek yeni eğitim öğretim modellerini tartışacakları zirvenin açılış konuşması ve açılış paneli Vitamin Öğretmen’den canlı yayınlanacak.

 

İELEV, “Yaşam boyu öğrenmeye gönül vermiş, eğitim alanında yaptığı yeniliklerle yarının eğitimini, öğrencilerini anlamak ve onlara rehberlik etmek isteyen tüm eğitimcileri aramızda görmek istiyoruz" derken, biz de etkinliğe yerinde katılamayacak olan tüm eğitimcileri Vitamin Öğretmen canlı yayınına davet ediyoruz.

 

Zirvede, saat 10.00’da Burcu Aybat’ın yapacağı açılış konuşmasından sonra Prof. Dr. Erhan Erkut’un moderatörlüğündeki panele Kozan Demircan, Yelda İpekli, Şafak Altun ve Kamuran Uçar panelist olarak katılacaklardır.

 

Eğitimde İnovasyon Zirvesi ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını #paylaşacakçokşeyimizvar, #eiz hashtag’leriyle yapabilir ve takip edebilirsiniz. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Haberle İlgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu yazan siz olabilirsiniz.