Vitamin Öğretmen Portalı

Portalı aktif kullanabilmek için giriş yapmalısınız.

Öğretmenler Forum

mebvitamin ingilizce

• MEB Vitamin İlköğretim'de niçin ingilizce alanı yok? Bu kadar önemli bir ders bu alanda olmalı bence.

gönderildi
    ATATÜRK ORTA OKULU
    NEVŞEHİR
  • Vitamin İngilizce için düşünüllen bir proje varmı acaba?
    gönderildi
    İNÖNÜ ORTAOKULU
    BURSA
  • Merhaba,

İngilizce dersini de, Vitamin İlköğretim derslerine katmak hedeflerimiz arasındadır. Ancak konu uzun vadeli üretim planlarımız içerisindedir.  Bu nedenle net bir tarih veremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

Bu durumdan kaynaklı Vitamin hizmetimizdeki isteğinizi bekletiyor olduğumuzu bildirir, gösterdiğiniz anlayış için ayrıca teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Vitamin Öğretmen

gönderildi
    SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ.
    ANKARA
  • Değerli Öğretmenlerimiz,

Sizlerin geribildirim ve görüşleriniz doğrultusunda her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu sebeple; ingilizce öğretmenlerimizin haklı taleplerini yerine getirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyor, ancak kendilerinden biraz zaman rica ediyoruz. Çalışmalarımız ilerledikçe tarih konusunda kendilerini bilgilendireceğiz.

Ayrıca, Vitamin Öğretmen portalında, ilköğretimde olduğu gibi İngilizce, ortaöğretim öğretmenleri branş seçenekleri arasına da eklenmiştir. Bilginize sunar, anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Vitamin Öğretmen

gönderildi
    SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ.
    ANKARA