Vitamin Öğretmen Portalı

Portalı aktif kullanabilmek için giriş yapmalısınız.
Google +...
Facebook...

Öğretmenler Forum

Kılavuz Kitap

• arkadaşlar ben daha bu yıl atandım o yüzden birçok yönden deneyimsizim. geçen yıllarda bulunan kılavuz kitaplar acaba bu yıl neden yok. varsa da nerden temin edebilirim. bulduklarım geçen yıllara ait olduğu için elimdeki kitaplara uymuyor.yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

gönderildi
    BURDUR LİSESİ
    BURDUR
  • Merhabalar Hocam, dönem başında bu sene yine öğretmen kılavuz kitaplar dağıtıldı. Hatta bu sene MEB bir incelik yaparak kılavuz kitapların elektronik ortamdada yayınladı. Eğer MEBBİS şifreniz varsa aşağıda vereceğim adresten kitapları temin edebilirsiniz. Eğer yoksa Personel sorumlusu müdür yardımcınızdan isteyiniz.. Kitaplar: http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/EDersKitabi/
    gönderildi
    Yenikent Mah. Ozanlar Caddesi Esenyurt / İstanbul Fahir İlkel İlköğretim Okulu
    İSTANBUL
  • öncelikle teşekkür ederim hocam. ama o sitedeki kitaplar ilköğretim için. lise için olanlar da arapçadan ibaret. o yüzden yararlanamıyorum oradan.
    gönderildi
    BURDUR LİSESİ
    BURDUR
  • 9. SINIF DİL VE ANLATIM DERSİNDE YAZIM KURALLARI, CÜMLENİN ÖGELERİ, CÜMLE TÜRLERİ ,ANLATIM BOZUKLUĞU GİBİ KONULAR KALDIRILMIŞ. BU KONULAR YILLIK PLANDA YER ALMIYOR.BU KONULAR HANGİ SINIFLARDA İŞLENECEK BİLEN VAR MI?

gönderildi
    FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ
    İZMİR
  • Editör yayınlarında bulabilirsiniz.

gönderildi
    İzmit Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
    KOCAELİ