Vitamin Öğretmen Portalı

Portalı aktif kullanabilmek için giriş yapmalısınız.

Öğretmenler Forum

öğretmen girişi

 • MEB Vitamin Lise öğretmen girişini, nasıl yapabilirim?
  gönderildi
  ÇAVUŞLU İLKÖĞRETİM OKULU
  MARDİN
 • Hocam, İlköğretim Vitamin ile aynısı mı bilmiyorum ama ben size ilköğretimde nasıl yapıldığını anlatayım, denersiniz ; Öncelikli olarak kadronuzun bulunduğu okulunuzdan MEB hatlı adsl in bağlı olduğu herhangi bir bilgisayardan http://www.mebvitamin.com adresine giriş yapın Öğretmen girişi kısmından İLSİS personel bilgilerinizin benzeri bir sayfa çıkacak ve oraya İLSİS kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Bu işlemi geçtikten sonra sizden bazı bilgiler isteyen sayfalar çıkacak okul adı vs. bunları da girdikten sonra kaydınız tamamlanıyor ve vitamini kullanabiliyorsunuz. İlk kaydınızı bu şekilde Okuldaki MEB adsl hattından yaptıktan sonra evinizdeki veya herhangi bir adsl hattından da giriş yapabileceksiniz.
  gönderildi
  MEHMET AKİF ERSOY ORTA OKULU
  BALIKESİR
 • Vitamin liseyi her yerden kullanabilmek için, kadronuzun bulunduğu okulun MEB ADSL hattına bağlı bir bilgisayardan www.mebvitamin.com adresinden lise kısmına giriş yaparak ilk kaydınızı tamamlayınız. Daha sonra her yerden giriş yapabilirsiniz. Ayrıca öğrenciler de okullarında BT sınıflarında ücretsiz kullanabilirler.
  gönderildi
  İNÖNÜ ORTAOKULU
  BURSA
 • Abdurrahim Hocam, Ahmet Hocam ve Sinan Hocamın ilettikleri doğrultusunda hareket etmemiz gerekiyor. Aklınıza takılan bir durum olması durumunda da 555 555 24 11 numaralı telefonu aramamız yeterli oluyor hocam.
  gönderildi
  Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ
  ANKARA
 • MEB vitamin içeriklerine 1. sınıflarla ilgili dökümanlar eklense çok iyi olur .

  gönderildi
  TURHAL ORTOPEDİK ENGELLİLER İ.Ö.O
  TOKAT
 • Arkadaşlar ben lise kısmından okulda kayıt yaptım ancak alakasız bir ilköğretim okulunda çalışıyomuşum gibi görünüyorum ve de Lise konularına erişimimkapalı, sadece ilköğretimdersleri, ve konularını görebiliyorum bunu nasıl düzeltebilirim?Mail attım ama cevap gelmedi vitaminden???

  gönderildi
  CUMHURIYET TICARET MESLEK LİSESİ
  KAHRAMANMARAŞ
 • valla hocam bir öğrenciniz olarak lise girişi derken ne demek istediniz:)

  gönderildi
  Mescit Ortaokulu
  KASTAMONU
 • Hangi okulda calisiyorsan o okula yonelik icerige ulasiyorsun. Lisedeysen ilkogretim icerigi isine yaramaz. Lisede calistigin  okulun web baglantisiyla kayit gaptigin halde karsina sadece ilkogretim iceriginin cikmasi durumundan bahsetmistim. Ama duzeltilmis. Tesekkurler.

  gönderildi
  CUMHURIYET TICARET MESLEK LİSESİ
  KAHRAMANMARAŞ
 • hocam ben sınıf öğretmeni olarak kayıt yaptırdığım halde nedense lise olarak görünüyorum ve ilkokul paylaşımlarını göremiyorum. düzeltmek için ne yapabilirim acaba?

  gönderildi
  Çatakköprü İlkokulu
  DİYARBAKIR
 • Değerli Ferhat Gündüz Öğretmenimiz,

  Öncelikle Vitamin’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sorun hakkında gerekli incelemenin yapılabilmesi ve /veya size daha hızlı yardımıcı olabilmemiz için haftanın her günü her saat 555 555 24 11 no.lu Destek Hattımıza ulaşarak çağrı kaydı bırakmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Vitamin Öğretmen

  gönderildi
  SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ.
  ANKARA