Öğretim Takvimi
Yıllık Plan
Vitamin Öğretmen Portalı

Ders Materyallerinize Excel'le Sihirli Bir Dokunuş

18.04.2011-

Vitamin Öğretmen’in Canlı Eğitimleri devam ediyor. Canlı Eğitimlerimiz her zaman olduğu gibi, uzman profesyonellerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanmamız amacıyla hazırlandı.

Siz değerli öğretmenlerimizin, mekan bağımsız olarak Sanal Sınıf üzerinden katılabileceğiniz eğitimler, Türkiye’nin her yerindeki ve yurt dışındaki meslektaşlarımızla bir araya gelerek bu etkileşimli eğitim ortamını aynı anda deneyimlememize olanak veriyor.

22 Nisan Cuma günü saat 17:00-18:00 arasında, Yrd. Doç. Dr. Serçin Karataş, Bilgisayar Okuryazarlığı Dersleri’nin yedincisi olan Ders Materyallerinize Excel'le Sihirli Bir Dokunuş'un üçüncü bölümüne devam edecek. Rezervasyon için tıklayınız.

Her zamanki gibi, Canlı Eğitimlerin, yeni bakış açıları kazandıracağı ve mesleki gelişimimize değer katacağı inancıyla, tüm meslektaşlarımızı Vitamin Öğretmen’e davet ediyoruz.

Canlı Eğitimlere katılmadan önce...

Canlı Eğitimlerimize katılmadan önce, aşağıdaki iki eğitim videosunu izlemenizi öneririz.

Bu videolar, özellikle Canlı Eğitimlere ilk defa katılacak olan öğretmenlerimiz için faydalı ve yol gösterici olacaktır. Tüm öğretmenlerimizi, bu deneyimi paylaşmak üzere Sanal Sınıfımıza bekliyoruz.

Canlı Eğitimler'e Nasıl Katılacağım? videosu için tıklayınız.

Canlı Eğitimler'in Gerçekleştiği Sanal Sınıf'ı Nasıl Kullanacağım? videosu için tıklayınız.

Vitamin Öğretmen

Haberle İlgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu yazan siz olabilirsiniz.