Öğretim Takvimi
STEM & Makers Fest/Expo 2017’de  Sebit VFabrika Atölye Çalışması

STEM & Makers Fest/Expo 2017’de Sebit VFabrika Atölye Çalışması

07.09.2017-

 

Hacettepe STEM & Maker Lab tarafından, Hacettepe Üniversitesi, TÜBİTAK ve Millî Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen, “STEM & Makers Fest/Expo Türkiye 2017 ve 3. STEM Öğretmenler Konferansı”, 9-10 Eylül günlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Mekezi’nde yapılacak. Konferans kapsamında, “Sebit VFabrika ile e-İçerik Geliştirme Eğitimi” adlı atölye çalışması da gerçekleştirilecek.    

 

İlgi duyan herkesin bilim ve teknolojiyle etkileşime girmesine imkan sağlayan çok yönlü bir etkinlik olan STEM & Makers Fest, eğitici, merak uyandırıcı ve heyecanlandırıcı ürünler ve sunumlarla katılımcıların bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarındaki ilgilerini güdülemeyi ve canlı tutmayı hedefliyor. 

 

Etkinlikte, 7’den 77’ye herkesin erişebileceği bilimsel içeriklerle bütünleştirilmiş eğlenceli ve çok yönlü STEM ve Maker uygulamaları yer alıyor. Atölye, çalıştay, poster, sergi ve dinleyici olarak yapılacak tüm katılımlar ücretsiz. Bu yıl konferans, 125 atölye çalışması, 20 davetli konuşmacı, 25 kurumsal katılım, çekilişler ve hediyelerle renkli etkinliklere sahne olacak. Dr. Bülent Gözcelioğlu’nun Afrika Antarktika Biyoçeşitliliği Fotoğraf Sergisi de etkinlikler kapsamında ziyaret edilebilir.

 

“Sebit VFabrika ile e-İçerik Geliştirme Eğitimi” adlı atölye çalışması, 10 Eylül Pazar günü 14.45-16.15 saatleri arasında Sebit uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek. 

 

Detaylı bilgiye ve etkinlik programına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 

http://www.stemandmakers.com

Haberle İlgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu yazan siz olabilirsiniz.