Öğretim Takvimi
Sebit’ten Türkiye’nin İlk ve Tek Kişiselleştirilmiş Üniversiteye Hazırlık Ürünü Raunt

Sebit’ten Türkiye’nin İlk ve Tek Kişiselleştirilmiş Üniversiteye Hazırlık Ürünü Raunt

25.01.2017-

 

Türk Telekom iştirak şirketi Sebit, Raunt’la Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık ürününü geliştirdi. Tamamen Türkiye’de, yerli teknoloji ve eğitim uzmanları tarafından geliştirilen, MEB öğretim programına yüzde 100 uyumlu olan Raunt, “Okullara Özel” kullanımıyla, öğrenciler için olduğu kadar öğretmenler, okul yöneticileri ve veliler için de ayrıcalıklar sunuyor. 

 

Raunt’un dinamik zekâsı, kullanıcısını yakından tanıyıp yönlendiriyor, Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamasını sağlıyor ve performansını sürekli takip ediyor. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek öğrencileri adım adım hedeflerine ulaştırıyor.

 

Her öğrenciye özel rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerik sunan Raunt, bugüne kadar sunulmuş en yenilikçi ve sonuç odaklı üniversiteye hazırlık çözümü olarak 9. sınıftan 12. sınıfın sonuna kadar ders ve sınav başarısını artırıyor. 

 

Raunt’un okul yöneticilerine, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere sunduğu ayrıcalıklar için Raunt sayfasını inceleyebilirsiniz. 

www.Raunt.com

 


Haberle İlgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş