Öğretim Takvimi
Öğrencilerinizin Başarısı için Yeni Nesil YGS-LYS Hazırlık Platformu: Raunt

Öğrencilerinizin Başarısı için Yeni Nesil YGS-LYS Hazırlık Platformu: Raunt

08.10.2015-

 

Eğitim sektörünün öncü ismi Türk Telekom Grup Şirketi Sebit, Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu Raunt’la www.raunt.com Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor.

 

12. sınıf öğrencileri ve tüm adaylar için bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözüm olan Raunt, öğrenciye sadece üniversiteyi değil, hayalindeki üniversite ve bölümü kazandırmak üzere tasarlanan, kişiselleştirilmiş ilk ve tek üniversiteye hazırlık ürünüdür.

 

Sebit’in 28 yıllık eğitim teknolojileri birikimiyle geliştirdiği Raunt zekâsı, online içerikler ve kapsamlı basılı materyallerin bütünleştirildiği Raunt; üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, her öğrenciye özel çalışma planlaması ve zengin içerik sunar.

 

İddialı bir dershanenin öğretme ve test programını; özel ders öğretmeninin öğrenci üzerindeki dikkatini, takibini ve birebir ilgisini; tecrübeli bir rehberin yönlendirmesini tek bir platformda birleştirerek, öğrencilerinizin evlerine getirir.

 

Adım adım hedefe ulaştırır!

Bireysel ve kurumsal kullanımlarıyla Raunt, öğrencilerinizi tek tek tanıyan, onların neyi, ne kadar öğrendiğini takip eden, aynı zamanda okulunuza takvim ve planlama sunan dinamik bir zekâya sahiptir. Raunt zekâsı, öğrencilerinizi tercihlerine göre yönlendirir, “Veriye Dayalı Bütünleşik Akıllı Eğitim Süreci”yle onları sürekli yönlendirerek, adım adım hedeflerine ulaştırır. 

 

Raunt okul yönetimine ne sunar?

*Raunt’la, kurumunuzun birikimini, enerjisini ve zamanını en verimli şekilde kullanırsınız.

 

*Sağladığı sistemler sayesinde, üniversiteye hazırlık sürecinizi kurum olarak eksiksiz bir şekilde yönetirsiniz.

 

*Her bir öğrencinize özel, kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık hizmeti sunarsınız.

 

*Sistemin sunacağı nokta atışı yönlendirmelerle öğrencilerinize bireysel çalışmalarında zaman ve başarı kazandırırsınız.

 

*Çalışma planları, basılı testler, ortak deneme sınavları ve ödev materyalleri ile öğretmenlerinizin mesleki rutinlerini kolaylaştırır, onlara zaman kazandırırsınız.

 

*Okulunuzun başarısını öğrenci ve şube bazında detaylı gelişim raporları ile takip eder; okul yönetiminizi, öğretmenlerinizi, rehberlik bölümünüzü ve velilerinizi bilgilendirirsiniz.

 

*Ortak deneme sınavlarında, öğrencilerinizin Türkiye genelindeki başarı durumlarını görürsünüz. 

 

Raunt öğretmenlere ne sunar?

*Raunt’un çalışma planları, basılı testleri, ortak deneme sınavları ve ödev materyalleri ile mesleki rutininizi kolaylaştırır, zaman kazanırsınız.

 

*Zengin materyal kütüphanesi ve soru bankası sayesinde, öğrencilerinize derslerin yanı sıra üniversite hazırlığa yönelik çalışmalar yaptırırsınız.

 

*Ders öncesi, öğrencilerinizin hazır bulunuşluğunu eksik analizi raporuna göre belirler, gerektiğinde yeterlik seviyesine uygun canlı ders etüt grupları oluşturarak, öğrenciye özel eğitsel süreçler planlarsınız.

 

*Kişiselleştirilmiş çalışma planına göre, hangi öğrencinin hangi ödeve ihtiyacı olduğunu bilerek, öğrenciye özel ödevler gönderirsiniz.

 

*Uyguladıkları basılı sınavların dijital kopyalarına ulaşır, değerlendirdikten sonra puanları sisteme girerek zaman kazanırsınız.

 

*İşbirlikçi akıllı modüler öğrenme döngüsü, ders öncesi, ders sırası ve ders sonrası detaylı raporlama ve “Akademik Gelişimi İzleme Dosyası” aracılığıyla öğrenciye özgü çıktılar elde edersiniz.

 

Raunt, öğrenciye ne sunar?

*Raunt, öğrencilerinize üniversite hedefleri doğrultusunda bütünsel ve kişiselleştirilmiş bir rehberlik sistemi sunar.

 

*Öğrencinin, Hazır Bulunuşluk Sınavı sonuçlarına göre oluşturacağı tercih listesi doğrultusunda öğrenciyi tanır, YGS ve LYS’ye, onu hedefine götürecek olan bir yol haritasıyla hazırlanmasını sağlar.

 

*Öğrenciye özel bir çalışma takvimiyle, gün gün neyi, ne kadar çalışması gerektiğini bildirir, attığı her adımda durum değerlendirmesi yapar, hedefine ne kadar yaklaştığı bilgisini verir.

 

*Öğrenciyi, Türkiye’nin en güçlü online ve basılı içeriğiyle destekler. Raunt, üniversiteye hazırlıkta yılların deneyimine sahip öğretmenlerin konu anlatım ve soru çözüm videoları sayesinde öğrenciye,  istediği kadar tekrar edebileceği özel dersler sunar.

 

*28 Deneme Sınavı ve Raunt havuzundaki 100.000’den fazla çözümlü soruyla, öğrencinin üniversite sınavında çıkması olası tüm soru tiplerine hâkim olmasını sağlar.

 

*Raunt zekâsının en üstün özelliklerinden biri; öğrenciyi konuların tümünü tekrar çalışmasına gerek kalmadan, ihtiyacı olan en küçük öğrenme parçasına yönlendirmesidir. Böylece öğrenci, üniversiteye hazırlık sürecinde zaman kazanır, eksiklerini sonuç odaklı tamamlar.

 

*Raunt, öğrenciyi eksiği olan ya da takıldığı konularda uyarır, ona özel tekrar listeleri ve testler sunar. Böylece öğrenci takılmadan öğrenerek, çalıştıklarını anlayarak, eksiklerini tamamlayarak sınava hazırlanmaya devam eder.

 

Tüm çabamız, öğrencilerimizin çalışmalarının karşılığını bulması ve başarılı nesiller yetişmesi içindir.

 

Okulunuzda Raunt bilgilendirme ve tanıtımı yapılmasını isterseniz, talep formunu doldurmak için tıklayınız.

Haberle İlgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş