Öğretim Takvimi
Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu EYFOR-X, Vitamin Öğretmen Canlı Yayınında

Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu EYFOR-X, Vitamin Öğretmen Canlı Yayınında

05.11.2019-

 

10 yıldır eğitim alanındaki nitelik geliştirme ve yenileşme çalışmalarında sürdürülebilirlik, katkı ve birikim sağlamayı amaçlayan 10. Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu EYFOR-X, 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Mirada Del MAR Hotel’de gerçekleştiriliyor.

 

Disiplinler arası bir yaklaşım ve anlayış içinde eğitim alanına ilişkin kuram, politika ve uygulamaların tartışılacağı, bildirili oturum, panel, çalıştay, konferans, söyleşi ve açık oturumlara yer verilecek olan 10. EYFOR’a yurt içi ve yurt dışından akademisyenler, il/ilçe milli eğitim yöneticileri, okul/kurum yöneticileri ve öğretmenler bildiri sunarak ya da dinleyici olarak katılıyorlar.

 

Vitamin Öğretmen, her zaman olduğu gibi canlı yayınıyla, EYFOR'u da yerinde katılamayacak olanların parmağının ucuna getiriyor. Verano salonunda gerçekleştirilecek sunumları canlı izleyebilirsiniz.

 

Organizasyonun 09:30’da başlayacak olan protokol konuşmalarının, EYUDER Genel Başkanı ve ÇAKÜ Öğretim Üyesi Dr. Adem Çilek; SEBİT Genel Müdürü Ahmet Eti; Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar; programlarında bir değişiklik olmaması hâlinde KKTC Millî Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu ve T.C. Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk tarafından yapılması planlanıyor.

 

Programın tamamı ve detaylar için tıklayınız.

Duyurular ile ilgili Yorumlar

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Giriş

Bu duyuru için yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu yazan siz olabilirsiniz.